Księgarnia Ekonomiczna Wszystkie nasze publikacje są dostępne w KSIĘGARNI NAUKOWEJ
(filia Księgarni Ekonomicznej Kazimierz Leki Sp. z o.o.)
Al. Solidarności 83/89, 00-144 Warszawa  -  tel. 22 850 10 20  -  www.24naukowa.pl

Autorzy i Recenzenci


A   B   C   Ć   D   E   F   G   H   I   J   K   L   Ł   M   N   O   P   R   S   Ś   T   U   W   Z   Ż   


Justyna Lewandowska-Bratek

Autor

Mgr Justyna Lewandowska-Bratek, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, ukończyła studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.
Zawodowo związana z sektorem usług bankowych. Od 7 lat pracownik ING Banku Śląskiego S.A. Aktywny uczestnik wolontariatu pracowniczego. Doktorant na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

więcej...


Jan Lewandowski

Autor

Mgr Jan Lewandowski, absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze ukończył studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz liczne studia podyplomowe, między innymi z menedżerskiego zarządzania w oświacie i z nadzoru pedagogicznego z elementami ewaluacji.

więcej...


edu-Libri - wydawnictwo e-książek

Marek Lisiński

Recenzent

Prof. dr hab. Marek Lisiński
Kierownik Katedry Analiz Strategicznych. Z Akademią Ekonomiczną w Krakowie związany od 1971 roku. Pracował początkowo w Zakładzie Technik Organizatorskich Instytutu Organizacji i Zarządzania, następnie w Katedrze Metod Organizacji i Zarządzania, a od 1996 roku pełnił funkcję Kierownika Zakładu Analiz Strategicznych w Katedrze Zarządzania Międzynarodowego. W latach 1995-2002 Prorektor ds. Nauczania Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Członek Państwowej Komisji Akredytacyjnej.

więcej...


© edu-Libri s.c. | wykonanie: edu-Libri s.c.