Parę słów o edu-LibriO nas i naszych celach

Wydawnictwo edu-Libri jest oficyną wydawniczą publikacji naukowych i edukacyjnych.

Nasze publikacje to m.in. książki habilitacyjne, profesorskie, materiały konferencyjne i poradniki zawodowe. Wydawanie tego typu pozycji, wymagających przygotowania na jak najwyższym poziomie, jest głównym celem naszego wydawnictwa. Aby wzbogacić wydaną treść, umożliwiamy również zamieszczenie na naszej stronie internetowej materiałów dodatkowych związanych z publikacją.


Książki naukowe są publikacjami elitarnymi, adresowanymi do wąskiego grona czytelników, a więc z założenia niskonakładowymi. Proponujemy Autorom profesjonalne przygotowanie pracy naukowej na każdy, nawet najbardziej niszowy temat.
Zapewniamy bardzo skrupulatną redakcję i takie przygotowanie od strony technicznej, aby zarówno w formie drukowanej jak i w każdym ze spotykanych formatów (pdf, epub i mobi) nasze książki miały przyjazną i czytelną postać.

Podręczniki – od wielu lat obserwujemy wśród młodzieży spadek zainteresowania książkami. Aby zachęcić uczniów do korzystania z rzetelnie opracowanego podręcznika, można zaproponować inną jego formę – właśnie e-book, podczas czytania którego możliwy jest szybki dostęp do materiałów dodatkowych publikowanych w Internecie. Zapraszamy więc do współpracy tych wszystkich, którzy mają ciekawy pomysł na nowoczesny podręcznik udostępniany w postaci pliku elektronicznego. Przygotujemy w sposób profesjonalny e-podręcznik z każdej dziedziny i na każdym poziomie – od szkoły podstawowej po studia doktoranckie.


Gdzie kupić / przeczytać?


Publikacje w formie elektronicznej i drukowanej można nabyć w księgarnach internetowych i stacjonarnych (lista), a dostęp on-line jest możliwy dzięki czytelniom ibuk.pl oraz nasbi.pl (klienci instytucjonarni).

Wszystkie nasze publikacje są dostępne w Księgarni Naukowej przy Al. Solidarności 83/89 w Warszawie (www.24naukowa.pl)!


Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dodatkowymi !


Koszt przygotowania publikacji zależy od jej trudności i objętości. Przed przystąpieniem do pracy zawieramy odpowiednie umowy sponsorskie z uczelniami, firmami lub osobami fizycznymi.

Zapraszamy do współpracy
zespół edu-Libri

© edu-Libri s.c. | wykonanie: edu-Libri s.c.