Księgarnia Ekonomiczna Wszystkie nasze publikacje są dostępne w KSIĘGARNI NAUKOWEJ
(filia Księgarni Ekonomicznej Kazimierz Leki Sp. z o.o.)
Al. Solidarności 83/89, 00-144 Warszawa  -  tel. 22 850 10 20  -  www.24naukowa.pl

Autorzy i Recenzenci


A   B   C   Ć   D   E   F   G   H   I   J   K   L   Ł   M   N   O   P   R   S   Ś   T   U   W   Z   Ż   


Urban Pauli

Autor

– dr nauk ekonomicznych, adiunkt w Katedrze Zarządzania Kapitałem Ludzkim na Wydziale Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Autor kilkunastu artykułów naukowych i monografii Rola szkoleń pracowników w rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw.  Współautor publikacji książkowych m.in.: Zarządzanie talentami w organizacji, Funkcja personalna -diagnoza i kierunki zmian, Zarządzanie zasobami ludzkimi na rynkach międzynarodowych. Od kilkunastu lat prowadzi szkolenia i realizuje programy doradcze dla podmiotów administracji publicznej m.in. dla Urzędu Miasta Krakowa, Urzędu Gminy Zielonki, Zarządu Budynków Komunalnych, Stowarzyszenia „Siemacha”. Współrealizował projekt „Narzędzia Rozwoju Instytucjonalnego” w zakresie tworzenia praktyk dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi.

więcej...


Maciej Pawłowski

Autor

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie ekonomia o specjalności finanse i rynki finansowe. Adiunkt w Katedrze Finansów Przedsiębiorstwa na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego.

więcej...


Artur Paździor

Recenzent

więcej...


edu-Libri - wydawnictwo e-książek

Krzysztof Piasecki

Autor

Absolwent (1976) Wydziału Mat-Fiz-Chem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie uzyskał też stopień dr nauk matematycznych (1981). Następnie w 1991 roku uzyskał stopień dr hab. nauk ekonomicznych. Tytuł profesora nauk ekonomicznych otrzymał w 2007 roku.

więcej...


Marlena Pietrzyk

Autor

– absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Zainteresowania naukowe autorki koncentrują się w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, w tym w szczególności na sposobie zarządzania i pozyskiwania kapitału ludzkiego  w  organizacjach pozarządowych.  Długoletnia członkini organizacji non profit. Obecnie pracuje w koncernie z branży FMCG.

więcej...


edu-Libri - wydawnictwo e-książek

Anna Pikos

Autor

Anna Pikos is an Assistant Professor in the Department of Management at Kozminski University (Warsaw, Poland). She holds a Ph.D. degree in management. Her research interests include risk management and business history, but she has also conducted research related to the public sector. She has published in Developments in Business Simulations and Experiential Learning, Management and Business Administration. Central Europe. She is pationate about improving learning by gamifying the student learning experience and developing innovative teaching materials. She coordinates international accreditations (EQUIS, AACSB, AMBA, CEEMAN) at Kozminski University. She is a member of The International Simulation and Gaming Association (ISAGA).

więcej...


Adam Piontek

Autor

więcej...


Krystyna Piotrowska-Marczak

Recenzent pracy doktorskiej

– prof. dr hab. nauk ekonomicznych, wieloletni Dyrektor Instytutu Finansów na Wydziale Ekonomiczno-Społecznym Uniwersytetu Łódzkiego.

więcej...


edu-Libri - wydawnictwo e-książek

Piotr Piskorz

Autor

Outbox Sp. z o.o., Dyrektor Financial Services.

więcej...


Grzegorz Piwnicki

Recenzent pracy doktorskiej

– prof. dr hab. nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce, Instytut Politologii, Wydział Nauk Społecznych, Uniwersytet Gdański.
Od kilkunastu lat bada problemy związane z losami Polaków wojskowych i zesłańców na Kaukaz w XIX i na początku XX wieku. Współpracował w tej dziedzinie z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim, gdzie uczestniczył w konferencjach naukowych o losach Polaków w XIX wieku na terenach Gruzji, Armenii i Azerbejdżanu.

więcej...


edu-Libri - wydawnictwo e-książek

Marlena Plebańska

Autor

– dr hab. inż., prof. Akademii Finansów i Biznesu Vistula, pracownik Wydziału Biznesu i Stosunków Międzynarodowych.

więcej...


Grażyna Plichta

Autor

– dr nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu, adiunkt w Katedrze Analizy Rynku i Badań Marketingowych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

więcej...


Anna Pluta

Autor

Anna Pluta – dr nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu adiunkt w Instytucie Zarządzania i Marketingu na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

więcej...


Mirosława Pluta-Olearnik

Recenzent

więcej...


Małgorzata Porada-Rochoń

Autor

więcej...


Agnieszka Poteralska

Autor

Ukończyła polsko-niemieckie studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz na Wydziale Prawa Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.

więcej...


© edu-Libri s.c. | wykonanie: edu-Libri s.c.