Dla AutorówZapraszamy do współpracy !

Proponujemy Autorom profesjonalne przygotowanie pracy naukowej na każdy, nawet najbardziej niszowy temat. Zapewniamy bardzo skrupulatną redakcję i takie przygotowanie od strony technicznej, by w każdym ze spotykanych formatów nasze e-książki miały przyjazną i czytelną postać.

Stosujemy Zasady etyki wydawniczej mające na celu przeciwdziałanie nieuczciwym praktykom publikacyjnym, przyjęte i stosowane przez wydawnictwa akademickie i naukowe zrzeszone w Polskiej Izbie Książki (więcej w zakładce Parę słów o edu-Libri).

Publikacje naukowe, np. książki habilitacyjne, profesorskie,
materiały konferencyjne lub poradniki zawodowe
wydajemy w formie elektronicznej oraz papierowej.

Zapraszamy do współpracy również tych wszystkich, którzy mają ciekawy pomysł na nowoczesny podręcznik udostępniany w postaci pliku elektronicznego. Przygotujemy w sposób profesjonalny e-podręcznik z każdej dziedziny i na każdym poziomie – od szkoły podstawowej po studia doktoranckie.


Współpracujemy z OSDW AZYMUT, Virtualo, Woblink, GW Helion prezentującym publikacje elektroniczne w sieci e-księgarni . Nasze e-booki dostępne są również w czytelniach on-line ibuk.pl i nasbi.pl.


Książka elektroniczna podobnie jak książka tradycyjna zawiera po prostu treść wyrażoną słowami. Autorzy powinni więc przygotowywać ją w dużym stopniu podobnie jak dawniej, zgodnie z podanymi w zakładkach wskazówkami. Określenie sposobu przygotowania treści, które mogłyby być zaprezentowane w sposób szczególny z wykorzystaniem możliwości, jakie daje e-książka wymaga wspólnego szczegółowego omówienia całej koncepcji.

Honorarium autorskie jest określane w zawieranej umowie autorskiej jako procent od ceny wydawniczej zbytu zrealizowanego dostępu do pliku lub ceny wydawniczej zbytu sprzedanego egzemplarza wydanego drukiem.

Koszt przygotowania publikacji zależy od jej trudności i objętości. Przed przystąpieniem do pracy zawieramy odpowiednie umowy sponsorskie z uczelniami, firmami lub osobami fizycznymi.© edu-Libri s.c. | wykonanie: edu-Libri s.c.